Pre firmy

Posilnite svoje zručnosti pomocou efektívnych strategických hier. Užite si nové nástroje a stratégie pre život.

Vzdelávanie a rozvoj

ACCELIUM PRO a 360

Zahŕňa intenzívne tréningové programy určené organizáciám v podobe produktov ACCELIUM Pro a ACCELIUM 360.

Svojim lídrom môžete poskytnúť inovatívne stratégie, ktoré vychádzajú z hier. Zlepšia analytické myslenie, riešenie problémov a rozhodovanie.

Mám záujem o ukážku

Chcem zistiť viac o produkte

Produkt ACCELIUM 360 zahŕňa analýzu kľúčových zručností založenú na hre.

Svojim talentom dokážete odhaliť svoje silné stránky a rozvíjať tak ďalšiu výkonnosť prostredníctvom hrania strategických hier.

Mám záujem o ukážku

Chcem zistiť viac o produkte

Vyhľadávanie a rozvoj talentov

ACCELIUM TALENT

Pomocou produktu dokážete získať komplexnejší pohľad nielen na svojich zamestnancov, ale aj nových uchádzačov o zamestnanie.

Otestovať môžete nielen svojich zamestnancov, ale aj uchádzačov o prácu a to rýchlym, efektívnym a aj motivujúcim spôsobom. Získate tak jedinečný pohľad na každého, kto sa testu zúčastní.

Mám záujem o ukážku

Chcem zistiť viac o produkte

Poradenstvo a koučing

Facilitátor a Toolkit

Ak sa zaoberáte poradenstvom vo firmách, či osobným koučingom, tak inovatívne nástroje založené na hrách na obohatenie svojho portfólia sú určené práve vám.

Certifikáciou získavate komplexný tréningový nástroj s efektívnou metodikou, novým zaujímavým obsahom a progresívnou aplikáciou.

Mám záujem o ukážku

Chcem sa dozvedieť viac

Kompletná paleta produktov ACCELIUM k vašim službám. Svojim klientom dokážete ponúknuť komplexný súbor, inovatívnych a na hre založených riešení, určený na hodnotenie a rozvoj zručností. Získať môžete prístup k širokej škále zaujímavých a odborne pripravených lekcií, ktoré sú doplnené o stovky hodín interaktívnych výziev a multimediálneho obsahu.

Chcem zistiť viac o

Menu