ACCELIUM PRO


Elena Uhlíková (Tréner, Accelium):

“Pretože som doteraz žiadne PC hry nehrávala a nie som ani šachista, na prvý tréning som šla s menšími obavami. Tie však boli zbytočné. Podľa mňa je ACCELIUM skutočne zábavný, zároveň efektívny a hlavne celkom iný spôsob učenia sa a trénovania postupov využiteľných pri riešení rôznych problémov firemných i súkromných. Hravou formou precvičuje analytické i strategické myslenie hráča, následne jeho zručnosti hodnotí a umožňuje zlepšovanie sa. Veľkou výhodou je aj časová flexibilita, pretože hráč sa “hrá” vtedy, keď má čas (doma, či na cestách). Je to jednoducho moderný nástroj vzdelávania; iný ako klasika a určite neľutujem, že som ho absolvovala.”

Lucia Mitanová (HR Manager, Fekollini):
“Som veľmi vďačná, že som sa mohla zúčastniť workshopov Accelium PRO. Je to niečo nové, ale zároveň veľmi atraktívne, nielen pre mladú generáciu nastupujúcu na trh práce. Viem si predstaviť, že sa Accelium PRO môže stať nielen účinným nástrojom rozvoja, ale aj oddychovkou od pomerne vyčerpávajúceho pracovného tempa. A popritom podvedome rozvíjate svoje manažérske zručnosti. Je to proste škola hrou. :-)”

Maroš Puchner (Riaditeľ pobočky, Tatra banka):
“Čo sa týka môjho názoru, školenie bolo iné, ako som doteraz absolvoval. Zdôraznil by som hlavne ten prenos z teórie do hry, kde si človek uvedomí, pri akých ilustratívnych situáciach v aplikačnej hre sa človek ocitne, ako premýšľa a môže sa pozrieť z nadhľadu na výsledok v bezpečnom prostredí. Čiže by som to nazval ako medzistupeň medzi teóriou a praxou. A presne tento medzistupeň pri klasických školeniach a workshopoch chýba, pretože teóriu musíme aplikovať do praxe priamo a pri tom vznikajú chyby, ktoré si myslím môžeme absolvovaním hry výrazne znížiť tým, že si uvedomíme a hlavne uvidíme, čo znamená chyba a aký výsledok nám prinesie….Samozrejme všetko je v abstraktnej a ilustratívnej rovine v rámci hry.”

 

OTVORENÉ TRÉNINGY


Ľubka Bohušová (Assistant of National Manager, Kuehne – Nagel):

“Tréning  bol na nezaplatenie. Mnohí ľudia mi totiž závideli moju schopnosť komunikovať. Na tomto tréningu som sa však dozvedela, že efektívna komunikácia obnáša oveľa viac. Dostala som množstvo dôležitých informácií, ktoré pomaly aplikujem do pracovného aj súkromného života. Tréning ma veľmi motivoval k tomu chcieť sa zlepšiť. Zistila som aké mám silné  a slabé stránky a najmä som pochopila, ako efektívnejšie sa dá komunikovať, čo všetko sa dá správnou komunikáciou docieliť. Odporúčam každému pre zlepšenie celkovej kvality života :-)” 

Mirka Šafráneková (Office Manager, Taktik):
“Veľmi pekne sa chcem poďakovať za úžasný prístup lektora, entuziazmus a v neposlednom rade profesionalitu, akou viedol školenie. Svojim lektorským pôsobení určite všetkých zúčastnených posunul vpred, formou “najprv spoznaj seba, aby si pochopil iných”. Školenie by som odporučila všetkým, ktorí sa chcú, alebo potrebujú zdokonaliť v komunikácii. Ešte raz ďakujem.”

Ulrika Kováčová (HR Manager, KNAUFINSULATION):
“Workshop splnil všetky moje očakávania a veľmi ho odporúčam každému ako prevenciu pred syndrómom vyhorenia. Veľmi vyzdvihujem to, že bol realizovaný v malej skupine účastníkov, každý účastník mohol diskutovať o svojich skúsenostiach s vyhorením a nájsť si tie “svoje” voľnočasové aktivity, ktoré mu pomôžu odbúrať stres, načerpať energiu a uvedomiť si svoje “limity”. Súčasťou workshopu bola realizácia autogénneho tréningu. Celý workshop bol realizovaný zážitkovou formou.”

Mirka Vantová (EMEA Senior Talent Acquisition Specialist, Lenovo):
“Tréning bol, aj keď sa jednalo a dobre známu tému, veľmi novátorsky spracovaný. Bol osviežením všetkého toho, čo poznám, ovládam… a samozrejme pre nedostatok času nepoužívam v praxi.
Prešli sme si praktickým kancelárskym strečingom, ktorý vás v prípade stresu, dokáže trošku upokojiť. Taktiež jednotlivými fázami a tým ako sa zmení naše vlastné správanie v strese. Tiež ako to postihuje spolunažívanie doma, či v pracovnom tíme.
Lektorka nám podala na stres iný pohľad. Naučila nás, ako prirodzene ho organizmus dokáže prekonať a čo sú zdroje, ktorými sa dostaneme naspäť do osobnej pohody. Kde ich hľadať.  Rovnako ako si zlepšiť vlastné fungovanie v strese vďaka nám samým.
Tréning bol prechádzkou cez teóriu, fakty, relaxačné techniky, videá, skupinové aktivity a prácu so samými sebou.
Nemohla som si vybrať lepší tréning a rozvoj pre svoju prácu. Osobne ho vnímam ako spoznanie svojich stresových faktorov, cestu ako povedať veciam nie, aby som mala viac osobnej pohody. Ľahšie sa predsa bojuje, ak viete proti komu/čomu bojujete a aké zbrane naňho najlepšie fungujú.
Skvelá lektorka, príjemné priestory, primerané pauzy, výborné občerstvenie, a celý koncept tréningu.

 

„Dostala som množstvo dôležitých informácií, ktoré pomaly aplikujem do pracovného aj súkromného života. Odporúčam každému pre zlepšenie celkovej kvality života :-)" – Ľubka Bohušová (Assistant of National Manager, Kuehne - Nagel)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok