Poskytujeme služby založené na odbornosti, kvalite, kompetencii a serióznosti. Našim cieľom je porozumieť potrebám zákazníka tak, aby navrhované riešenia spĺňali jeho požiadavky a predstavy, sme vnímaví k jeho potrebám. Vzdelávacie aktivity sú založené na dôvere všetkých na projekte participujúcich partnerov, preto si do svojho tímu vyberáme tých najlepších.

Skúsení konzultanti, profesionálni odborní lektori, prepracované tréningové postupy, know-how a dôkladná znalosť špecifického prostredia slovenského trhu sú spoľahlivým predpokladom dosahovania vysokej kvality a naplnenia očakávaní klienta.

„Som veľmi vďačná, že som sa mohla zúčastniť workshopov Accelium PRO. Je to niečo nové, ale zároveň veľmi atraktívne, nielen pre mladú generáciu nastupujúcu na trh práce. Viem si predstaviť, že sa Accelium PRO môže stať nielen účinným nástrojom rozvoja, ale aj oddychovkou od pomerne vyčerpávajúceho pracovného tempa. A popritom podvedome rozvíjate svoje manažérske zručnosti. Je to proste škola hrou. :-)" – Lucia Mitanová (HR Manager, Fekollini)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok