HR Biznis Partners, ČSOB
WS HRDA 2017: Hry, gamifkácia a aplikácie – Nová éra rozvoja manažérskeho vzdelávania

 

 

 

 

 

Prvé praktické skúsenosti získala už počas študentských stáží, na oddelení vzdelávania a rozvoja v IBM. Neskôr, sa v HR tíme farmaceutickej spoločnosti GlaxoSmithKline začala zaoberať oblasťou Employer Brandingu cieleného na Young Potentials. Spoluprácu v multikultúrnom tíme si vyskúšala nielen v  študentskej organizácii AIESEC, ale aj úspešnou účasťou v medzinárodnej súťaži spoločnosti KPMG.

V roku 2013 prijala pracovnú výzvu v oblasti komplexného HR poradenstva v ČSOB finančnej skupine, kde aktuálne pracuje na pozícii HR biznis partner. Eliška sa dnes venuje sa náboru a výberu zamestnancov, budovaniu značky zamestnávateľa a celkovému HR poradenstvu pre manažérov banky. V ČSOB sa podieľala na získaní ocenenia Top vystavovateľ Profesia Days 2016 (3.miesto) a opakovane sa spolu s kolegami tešia z ocenení HR Gold a  Leading HR organisation. Vo voľnom čase ju baví spoznávať a inšpirovať sa novými trendmi. Nielen v pracovnom živote, aj v súkromí skúšať nové a neprebádané

„Pretože som doteraz žiadne PC hry nehrávala a nie som ani šachista, na prvý tréning som šla s menšími obavami. Tie však boli zbytočné. Podľa mňa je ACCELIUM skutočne zábavný, zároveň efektívny a hlavne celkom iný spôsob učenia sa a trénovania postupov využiteľných pri riešení rôznych problémov firemných i súkromných. Hravou formou precvičuje analytické i strategické myslenie hráča, následne jeho zručnosti hodnotí a umožňuje zlepšovanie sa. Veľkou výhodou je aj časová flexibilita, pretože hráč sa “hrá” vtedy, keď má čas (doma, či na cestách). Je to jednoducho moderný nástroj vzdelávania; iný ako klasika a určite neľutujem, že som ho absolvovala." – Elena Uhlíková (Tréner, Accelium)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok