HR Biznis Partners, ČSOB
WS HRDA 2017: Hry, gamifkácia a aplikácie – Nová éra rozvoja manažérskeho vzdelávania

 

 

 

 

 

Prvé praktické skúsenosti získala už počas študentských stáží, na oddelení vzdelávania a rozvoja v IBM. Neskôr, sa v HR tíme farmaceutickej spoločnosti GlaxoSmithKline začala zaoberať oblasťou Employer Brandingu cieleného na Young Potentials. Spoluprácu v multikultúrnom tíme si vyskúšala nielen v  študentskej organizácii AIESEC, ale aj úspešnou účasťou v medzinárodnej súťaži spoločnosti KPMG.

V roku 2013 prijala pracovnú výzvu v oblasti komplexného HR poradenstva v ČSOB finančnej skupine, kde aktuálne pracuje na pozícii HR biznis partner. Eliška sa dnes venuje sa náboru a výberu zamestnancov, budovaniu značky zamestnávateľa a celkovému HR poradenstvu pre manažérov banky. V ČSOB sa podieľala na získaní ocenenia Top vystavovateľ Profesia Days 2016 (3.miesto) a opakovane sa spolu s kolegami tešia z ocenení HR Gold a  Leading HR organisation. Vo voľnom čase ju baví spoznávať a inšpirovať sa novými trendmi. Nielen v pracovnom živote, aj v súkromí skúšať nové a neprebádané

„Som veľmi vďačná, že som sa mohla zúčastniť workshopov Accelium PRO. Je to niečo nové, ale zároveň veľmi atraktívne, nielen pre mladú generáciu nastupujúcu na trh práce. Viem si predstaviť, že sa Accelium PRO môže stať nielen účinným nástrojom rozvoja, ale aj oddychovkou od pomerne vyčerpávajúceho pracovného tempa. A popritom podvedome rozvíjate svoje manažérske zručnosti. Je to proste škola hrou. :-)" – Lucia Mitanová (HR Manager, Fekollini)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok