HR Biznis Partners, ČSOB
WS HRDA: Hry, gamifkácia a aplikácie – Nová éra rozvoja manažérskeho vzdelávania

 

Prvé praktické skúsenosti získala už počas študentských stáží, na oddelení vzdelávania a rozvoja v IBM. Neskôr, sa v HR tíme farmaceutickej spoločnosti GlaxoSmithKline začala zaoberať oblasťou Employer Brandingu cieleného na Young Potentials. Spoluprácu v multikultúrnom tíme si vyskúšala nielen v  študentskej organizácii AIESEC, ale aj úspešnou účasťou v medzinárodnej súťaži spoločnosti KPMG.

V roku 2013 prijala pracovnú výzvu v oblasti komplexného HR poradenstva v ČSOB finančnej skupine, kde aktuálne pracuje na pozícii HR biznis partner. Eliška sa dnes venuje sa náboru a výberu zamestnancov, budovaniu značky zamestnávateľa a celkovému HR poradenstvu pre manažérov banky. V ČSOB sa podieľala na získaní ocenenia Top vystavovateľ Profesia Days 2016 (3.miesto) a opakovane sa spolu s kolegami tešia z ocenení HR Gold a  Leading HR organisation. Vo voľnom čase ju baví spoznávať a inšpirovať sa novými trendmi. Nielen v pracovnom živote, aj v súkromí skúšať nové a neprebádané

„Čo sa týka môjho názoru, školenie bolo iné, ako som doteraz absolvoval. Zdôraznil by som hlavne ten prenos z teórie do hry, kde si človek uvedomí, pri akých ilustratívnych situáciach v aplikačnej hre sa človek ocitne, ako premýšľa a môže sa pozrieť z nadhľadu na výsledok v bezpečnom prostredí. Čiže by som to nazval ako medzistupeň medzi teóriou a praxou. A presne tento medzistupeň pri klasických školeniach a workshopoch chýba, pretože teóriu musíme aplikovať do praxe priamo a pri tom vznikajú chyby, ktoré si myslím môžeme absolvovaním hry výrazne znížiť tým, že si uvedomíme a hlavne uvidíme, čo znamená chyba a aký výsledok nám prinesie….Samozrejme všetko je v abstraktnej a ilustratívnej rovine v rámci hry." – Maroš Puchner (Riaditeľ pobočky, Tatra banka)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok