HR Biznis Partners, ČSOB
WS HRDA 2017: Hry, gamifkácia a aplikácie – Nová éra rozvoja manažérskeho vzdelávania

 

 

 

 

 

Prvé praktické skúsenosti získala už počas študentských stáží, na oddelení vzdelávania a rozvoja v IBM. Neskôr, sa v HR tíme farmaceutickej spoločnosti GlaxoSmithKline začala zaoberať oblasťou Employer Brandingu cieleného na Young Potentials. Spoluprácu v multikultúrnom tíme si vyskúšala nielen v  študentskej organizácii AIESEC, ale aj úspešnou účasťou v medzinárodnej súťaži spoločnosti KPMG.

V roku 2013 prijala pracovnú výzvu v oblasti komplexného HR poradenstva v ČSOB finančnej skupine, kde aktuálne pracuje na pozícii HR biznis partner. Eliška sa dnes venuje sa náboru a výberu zamestnancov, budovaniu značky zamestnávateľa a celkovému HR poradenstvu pre manažérov banky. V ČSOB sa podieľala na získaní ocenenia Top vystavovateľ Profesia Days 2016 (3.miesto) a opakovane sa spolu s kolegami tešia z ocenení HR Gold a  Leading HR organisation. Vo voľnom čase ju baví spoznávať a inšpirovať sa novými trendmi. Nielen v pracovnom živote, aj v súkromí skúšať nové a neprebádané

„Workshop splnil všetky moje očakávania a veľmi ho odporúčam každému ako prevenciu pred syndrómom vyhorenia. Veľmi vyzdvihujem to, že bol realizovaný v malej skupine účastníkov, každý účastník mohol diskutovať o svojich skúsenostiach s vyhorením a nájsť si tie “svoje” voľnočasové aktivity, ktoré mu pomôžu odbúrať stres, načerpať energiu a uvedomiť si svoje “limity”. Súčasťou workshopu bola realizácia autogénneho tréningu. Celý workshop bol realizovaný zážitkovou formou.” – Ulrika Kováčová (HR Manager, KNAUFINSULATION)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok