Zuzana Száraz
HR manažér, Martinus

Práca s talentom INAK
Ako vznikajú príbehy v Martinuse, ako sa pracuje s talentami „inak“ a aké príležitosti dostávajú nadšení a šikovní ľudia?  To všetko vám prezradíme na februárovom workshope.

Ján Rosinský
Slovenský futbalový zväz

AKO PRACOVAŤ S TALENTOM
Vo svojom príspevku sa snažím objasniť pojem „talent“ vo futbale. Kto je talentom, kedy môžeme hovoriť o tom, že určitý hráč je talentovaný. Vo futbale tak ako aj v iných športoch a odvetviach je dôležité identifikovať talent čo najskôr, aby sme ho mohli rozvíjať a vplývať na neho čo najviac. Takto pripravený a vychovaný talent je schopný nielen vrátiť investície do neho vložené, ale je to aj určitý biznis pre klub, zväz a samotného hráča. Musíme si uvedomiť, že futbalový život na určitom vrchole trvá 10 -15 rokov.

Nadav Agozi
Director, Accelium Israel

Prípadová štúdia Protalix 2016

„Som veľmi vďačná, že som sa mohla zúčastniť workshopov Accelium PRO. Je to niečo nové, ale zároveň veľmi atraktívne, nielen pre mladú generáciu nastupujúcu na trh práce. Viem si predstaviť, že sa Accelium PRO môže stať nielen účinným nástrojom rozvoja, ale aj oddychovkou od pomerne vyčerpávajúceho pracovného tempa. A popritom podvedome rozvíjate svoje manažérske zručnosti. Je to proste škola hrou. :-)" – Lucia Mitanová (HR Manager, Fekollini)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok