Zuzana Száraz
HR manažér, Martinus

Práca s talentom INAK
Ako vznikajú príbehy v Martinuse, ako sa pracuje s talentami „inak“ a aké príležitosti dostávajú nadšení a šikovní ľudia?  To všetko vám prezradíme na februárovom workshope.

Ján Rosinský
Slovenský futbalový zväz

AKO PRACOVAŤ S TALENTOM
Vo svojom príspevku sa snažím objasniť pojem „talent“ vo futbale. Kto je talentom, kedy môžeme hovoriť o tom, že určitý hráč je talentovaný. Vo futbale tak ako aj v iných športoch a odvetviach je dôležité identifikovať talent čo najskôr, aby sme ho mohli rozvíjať a vplývať na neho čo najviac. Takto pripravený a vychovaný talent je schopný nielen vrátiť investície do neho vložené, ale je to aj určitý biznis pre klub, zväz a samotného hráča. Musíme si uvedomiť, že futbalový život na určitom vrchole trvá 10 -15 rokov.

Nadav Agozi
Director, Accelium Israel

Prípadová štúdia Protalix 2016

„Workshop splnil všetky moje očakávania a veľmi ho odporúčam každému ako prevenciu pred syndrómom vyhorenia. Veľmi vyzdvihujem to, že bol realizovaný v malej skupine účastníkov, každý účastník mohol diskutovať o svojich skúsenostiach s vyhorením a nájsť si tie “svoje” voľnočasové aktivity, ktoré mu pomôžu odbúrať stres, načerpať energiu a uvedomiť si svoje “limity”. Súčasťou workshopu bola realizácia autogénneho tréningu. Celý workshop bol realizovaný zážitkovou formou.” – Ulrika Kováčová (HR Manager, KNAUFINSULATION)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok