Termín konania: 06.04.2017
Miesto konania: Kníhkupectvo Martinus, Bratislava

Gamifikácia je bežne využívaná, v rôznych firemných odvetviach za účelom zlepšovania výkonu zamestnancov a ich výsledkov. Určite sa pýtate, ako sa dá gamifikácia aplikovať tak aby generovala podobné prospešné výsledky. Gamifikácia a teda využitie hier v nehernom prostredí, ponúka manažérom účinné nástroje na strategické analýzy, riešenie problémov, robenie informovaných rozhodnutí a mnohé ďalšie. 

Všeobecná myšlienka ktorá stojí za gamifikáciou je, že učenie je najúčinnejšie, ak zažijeme niečo autentické a výnimočné, čo nás spontánne motivuje, aby sme sa posúvali ďalej.

Na workshope vystúpili traja spíkri. Ako prvá sa predstavila Eliška Čepcová z ČSOB, ktorá predstavila integráciu projektu zo spoločnosti Mladý Pes a to ako sa im podarilo aplikovať gamifikáciu do pracovných procesov.

Zuzana Machová sa predstavila ako druhá spíkerka. Pani Machová je vlogerka, ktorá tvorbu virálnych videí propaguje cez sociálne siete. To ako sa jej podarilo získať viac než 15,000 pravideľných sledovateľov a čím ich zaujala nám prezradila počas workshopu.

Ako poslední vystúpili tréneri gamifikovaného nástroja Accelium PRO. Tento inovatívny spôsob rozvoja zručností aplikujú ako exkluzívny partner izraelskej spoločnosti MindLab na Slovensku a v Čechách.

„Tréning bol veľmi novátorsky spracovaný a bol skvelým doplnením mojich doterajších poznatkov a zručností.“ – Mirka Vantová (EMEA Senior Talent Acquisition Specialist, Lenovo)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok