19.3.-20.3.2015 sme sa stretli už pri 6. ročníku konferencie Rozvoj ľudských zdrojov v štedrých priestoroch Slovenskej sporiteľne.
Medzi spíkrami sme privítali inšpiratívne osobnosti vrcholového manažmentu automobilového priemyslu, bankového, či IT sektoru. Dozvedeli sme sa o aktuálnom dianí v HR a odozneli i invenčné príspevky k možnostiam vzdelávania nasledujúcej generácie. Krátku ochutnávku vo forme fotografií nájdete aj na našej Facebook stránke. Videozáznam z konferencie nájdete na partnerskom portáli http://karierainfo.zoznam.sk. Kompletný program konferencie a prezentácie účastníkov nájdete tu.

„Čo sa týka môjho názoru, školenie bolo iné, ako som doteraz absolvoval. Zdôraznil by som hlavne ten prenos z teórie do hry, kde si človek uvedomí, pri akých ilustratívnych situáciach v aplikačnej hre sa človek ocitne, ako premýšľa a môže sa pozrieť z nadhľadu na výsledok v bezpečnom prostredí. Čiže by som to nazval ako medzistupeň medzi teóriou a praxou. A presne tento medzistupeň pri klasických školeniach a workshopoch chýba, pretože teóriu musíme aplikovať do praxe priamo a pri tom vznikajú chyby, ktoré si myslím môžeme absolvovaním hry výrazne znížiť tým, že si uvedomíme a hlavne uvidíme, čo znamená chyba a aký výsledok nám prinesie….Samozrejme všetko je v abstraktnej a ilustratívnej rovine v rámci hry." – Maroš Puchner (Riaditeľ pobočky, Tatra banka)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok