19.3.-20.3.2015 sme sa stretli už pri 6. ročníku konferencie Rozvoj ľudských zdrojov v štedrých priestoroch Slovenskej sporiteľne.
Medzi spíkrami sme privítali inšpiratívne osobnosti vrcholového manažmentu automobilového priemyslu, bankového, či IT sektoru. Dozvedeli sme sa o aktuálnom dianí v HR a odozneli i invenčné príspevky k možnostiam vzdelávania nasledujúcej generácie. Krátku ochutnávku vo forme fotografií nájdete aj na našej Facebook stránke. Videozáznam z konferencie nájdete na partnerskom portáli http://karierainfo.zoznam.sk. Kompletný program konferencie a prezentácie účastníkov nájdete tu.

„Som veľmi vďačná, že som sa mohla zúčastniť workshopov Accelium PRO. Je to niečo nové, ale zároveň veľmi atraktívne, nielen pre mladú generáciu nastupujúcu na trh práce. Viem si predstaviť, že sa Accelium PRO môže stať nielen účinným nástrojom rozvoja, ale aj oddychovkou od pomerne vyčerpávajúceho pracovného tempa. A popritom podvedome rozvíjate svoje manažérske zručnosti. Je to proste škola hrou. :-)" – Lucia Mitanová (HR Manager, Fekollini)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok