Termín konania: 19.05.2010
Miesto konania: Bratislava

Dňa 19. mája 2010 sa v Hoteli Falkensteiner v Bratislave konalo 2.diskusné fórum manažérov vzdelávania a manažérov ľudských zdrojov na tému “Rozvoj ľudských zdrojov v krízovom období”.
Cieľom diskusného fóra bolo vytvorenie diskusnej platformy na tému aktuálneho vývoja v oblasti rozvoja ľudských zdrojov, výmena skúsenosti, pohľadov a názorov a predpokladaného ďalšieho rozvoja v oblasti vzdelávania.
Prednášatelia a účastníci z popredných firiem na Slovensku sa zhodli na tom, že kríza ich prinútila k tvorivosti a otvorila priestor na hľadanie nových riešení v oblasti vzdelávania pracovníkov a motivovala ich k hľadaniu alternatív a k efektívnejšiemu využitiu interných zdrojov v oblasti rozvoja ľudských zdrojov.

„Workshop splnil všetky moje očakávania a veľmi ho odporúčam každému ako prevenciu pred syndrómom vyhorenia. Veľmi vyzdvihujem to, že bol realizovaný v malej skupine účastníkov, každý účastník mohol diskutovať o svojich skúsenostiach s vyhorením a nájsť si tie “svoje” voľnočasové aktivity, ktoré mu pomôžu odbúrať stres, načerpať energiu a uvedomiť si svoje “limity”. Súčasťou workshopu bola realizácia autogénneho tréningu. Celý workshop bol realizovaný zážitkovou formou.” – Ulrika Kováčová (HR Manager, KNAUFINSULATION)

Všetky referencie
Referencie
tvorba web stránok